Spustili jsme další projekt “ webzaden.cz „

Všechno to začalo, když nás oslovil kamarád, že potřebuje rychle udělat webové stránky. To bylo někdy říjen 2017 a jako říkal “hele potřebuju web a to do 2 dnů max” Říkali jsme si, že weby děláme každý den a že jo to zvládneme, to jsme ještě ale nevěděli, co nás čeká. Kamarád si myslel, že krom webu samozřejmě dodáme i obsah, nakreslíme logo, vytvoříme Facebook stránku, zařídíme i doménu včetně vymyšlení jména na doménu a pár dalších věcí – nejlepší bylo “hele já myslel, že anglická verze je automaticky v dnešní době” No není 🙂 Ale co plácli jsem si, tak jsme šli do toho. Během prvního dne jsem dostali první informace o čem má web být. Přišel nám dokument PDF do emaily a celý natěšený jsme ho otevřeli, ale záhy se nám otevřeli pusy. Uvnitř dokumentu bylo uvedeno:

realitka – něco hezkýho a krátkýho jo – musí to být zapamatovatelný.

Hele logo vůbec netuším asi něco s domečkem – je to cool si myslim

jo emaily mi vytvoř info a moje jméno jo to stačí na začátek

a obsah no ten si vyhledáte někde jinde…

tím veškeré informace skončili….

Během několik vteřin jsme pochopili, že vlastně nemáme nic, ale jako že vůbec nic, vlastně ještě míň než nic, spíš velký nic, ale nezbývalo než si vlastně poradit, hlavně aby to bylo včas a dobře udělaný – byli jsem od kamaráda ještě upozorněni.

To byla naše první zkušenost udělat web hodně rychle.

No jak to skončilo? Dvě čtrnáctihodinový směny, ale vymysleli jsme vše a dodali v termínu. První krok k projektu web za den, jsme tedy nevědomky udělali.

Dostali jsme pochvalu, že jsme dobrý, přesněji citováno “hele vy jste fakt dobrý křeni” Takže jsme byli křeni co udělali web hoodně rychle a dobře 🙂

Napsal Kouzelník – webzaden.cz

Leave a comment